На початку минулого місяця Google представила бренд Google Pay (або просто — G Pay), які багато ЗМІ, в основному російські, взяли за новий платіжний сервіс пошукового гіганта. Ми знаємо, що Google просто задумала звичайний ребрендинг з метою об’єднання існуючих платіжних сервісів Android Pay і Google Wallet. І ось на цьому тижні Google приступила до об’єднання вищезгаданих сервісів. Кажучи точніше, мова про інтеграцію можливостей Google Wallet в сервіс Android Pay з подальшим перейменуванням в Google Pay

Як повідомляється, додатки Google Pay дозволить здійснювати покупки в різних місцях і різними способами – в звичайних роздрібних магазинах, в інтернет-магазинах, в браузері Google Chrome на різних пристроях, за допомогою голосового помічника Google Assistant, який, як ми вже знаємо, незабаром вивчить російську, і в додатках від сторонніх розробників.

На новому домашньому екрані в додатку Google Pay користувачі зможуть бачити корисні підказки, які «завжди будуть з’являтися в потрібний момент». У додатку можна буде дивитися список останніх покупок, шукати магазини поблизу, управляти бонусами, а також отримувати різні поради, які дозволять скористатися всіма перевагами Google Pay.

В цілому функціональність програми істотно розшириться і однією з найбільш цікавих нововведень стане можливість використовувати пристрій з Google Pay для оплати проїзду в громадському транспорті. Що ще цікавіше, так це те, що Київ увійшов у першу хвилю міст разом з Лондоном і Портлендом, з яких почнеться поширення цієї функції.

Ми вже неодноразово відзначали, що багато в чому успіх Android Pay, яка з вересня минулого року заробила в Україні, обумовлений простотою її використання – платіжна система може працювати практично на будь-якому сучасному смартфоні Android, оснащеному модулем NFC. Головне — підтримка сервісу місцевими банками. До справжнього моменту вже п’ять українських банків додали підтримку сервісу Android Pay (ПУМБ, «ПриватБанк», «ОщадБанк», «UkrSibbank» і «Південний»).

Нове старе додаток Google Pay вже доступно для завантаження з магазину Google Play.

Джерело: Google