Компанія Google нарешті визнала, що на її мобільній платформі не вистачає програми для роботи з завданнями. Разом із запуском нової версії дизайну Gmail компанія анонсувала інтеграцію з Google Tasks. Тепер Gmail користувач зможе перенести повідомлення електронної пошти в секцію Tasks, щоб створити нову задачу на підставі листа.

Але це ще не все. Google нарешті випускає окрему мобільний додаток Google Tasks для платформ Android і iOS. Раніше для роботи з завданнями доводилося використовувати кілька окремих додатків і сервісів, таких як Google Keep, Google Assistant, Google Calendar. Всі вони дозволяли створювати завдання, але не забезпечували зручною можливості переглядати список всіх завдань.

Поки що про новий додатку Google Tasks відомо не так вже й багато. Судячи з опублікованого скріншоту, воно має мінімалістський дизайн. Також повідомляється, що воно дозволяє контролювати завдання, пов’язувати їх з електронною поштою і призначати відповідні дати. Не згадується, чи доступні додаткові функції, такі як вказівку пріоритетів, категорій, тегів або інші можливості.

ОНОВЛЕНО: Вже після підготовки матеріалу Google опублікувала додаток Tasks в магазинах додатків для платформ Android і iOS. Додаток дійсно має лаконічний дизайн, а в плані функціональних можливостей поступається багатьом конкурентам. Судячи за відгуками перших користувачів, у завданнях немає навіть можливості встановити час, а тільки дату.

Джерело: The Verge