Судячи з усього, компанія Google тестує нову навігаційну панель для майбутньої операційної системи Android P, яка виглядає схожою на новий інтерфейс керування за допомогою жестів, реалізований в iPhone X.

Google випадково розкрила дані про нової навігаційної панелі в записі блогу для розробників Android (кешированная копія), але пізніше компанія видалила скріншот. Нова навігаційна панель більше не включає в себе кнопку багатозадачності, а центральна кнопка Home тепер має значно менші розміри і за формою нагадує пігулку.

За даними 9to5Google, Google тестує нову навігаційну панель, схожу на iPhone X, в якій для виклику меню багатозадачності потрібно виконати жест знизу вгору по дисплею. Поки немає відомостей, чи працює кнопка Home у вигляді пігулки в якості традиційної кнопки або ж вона просто служить індикатором для жесту. Разом з тим, судячи по зображенню, Google має намір залишити кнопку «Назад». Хоча за даними 9to5Google, вона відображається не постійно, а лише тоді, коли з контексту може знадобитися кнопка повернення до попереднього вікна.

Поки що нова навігаційна панель лише проходить процес тестування, і немає впевненості, що вона буде реалізована в Android P саме в такому вигляді. Google раніше тестувала інші версії навігаційної панелі, які так і не були реалізовані в споживчих версіях Android. Тим не менш, Google має намір впровадити в Android P деякі ідеї, реалізовані в iPhone X, наприклад, заглиблення у верхній частині дисплея. Ймовірно, більше відомостей про можливе запровадження нової навігаційної панелі в операційну систему Android P ми дізнаємося під час проведення конференції для розробників Google I/O, яка буде проходити в наступному місяці.

Джерело: The Verge