SAMSUNG CSC

Компанія Google зайнялася розробкою нової функції для своєї операційної системи Chrome OS, яка дозволяє завантажувати Windows 10 на пристроях Chromebook. Це свого роду аналог Apple Boot Camp для Chrome OS. Нова функція отримала назву Campfire.

Проаналізувавши вихідний код Campfire, фахівці XDA-Developers прийшли до висновку, що дана можливість буде доступною для різних «варіантів». Це означає, що скористатися нею можна буде не на одному конкретному пристрої Chromebook (наприклад, Pixelbook), а на різних моделях. Однак навряд чи така можливість буде працювати на всіх доступних на ринку ноутбуки Chromebook. Виробникам кінцевих пристроїв необхідно буде переконатися, що Windows 10 працює належним чином на їхні рішення. Ще одним обмежувальним фактором може стати апаратна конфігурація конкретних пристроїв. У коді міститься згадка, що для роботи Campfire і установки Windows 10 буде потрібно як мінімум 40 ГБ вільного простору на диску. Але багато пристрою Chromebook оснащені накопичувачами ємністю лише 32 ГБ або навіть менше.

Зате функція Campfire буде достатньо простий у використанні. Для її роботи не потрібно використовувати спеціальний режим Developer Mode або оновлювати прошивку пристрою. Для активації нового режиму буде доступна проста команда.

Поки не уточнюється, коли саме відбудеться презентація нової функції Campfire.

Джерело: Engadget Фото: itc.ua