Google Assistant обзавелся поддержкой русского языка

Голосовий помічник Google Assistant нарешті отримав підтримку декількох додаткових мов, включаючи і російську. Власники пристроїв з передвстановленим помічником можуть активувати його, вибравши в налаштуваннях відповідну мову. У решти є можливість завантажити асистента з Google Play або App Store.

На відміну від голосового пошуку Google Now, асистент пропонує користувачам розширені можливості керування мобільним пристроєм. Голосовий помічник точно також викликається командою «о’кей Google» або утримуванням кнопки «Додому». За допомогою Google Assistant можна здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення, встановлювати нагадування, створювати справи, управляти відтворенням, прокладати маршрути, а також шукати будь-яку інформацію в інтернеті. Однак деякі команди все ще можуть бути недоступні. Тим більше, що багато чого залежить і від розробників сторонніх сервісів, які повинні обзавестися підтримкою «російського» асистента.

На поточний момент оновлення Google Assistant відбувається поетапно, тому він може бути доступний далеко не всім. За деякими даними процес розгортання займе близько тижня.

Нагадаємо, Google Assistant був анонсований на презентації Google I/O в травні 2016 року. На перших етапах він був представлений тільки на смартфонах Google Pixel, в додатку Google Allo і «розумною» колонці Google Home. Крім російської, голосовий помічник розуміє англійська, французька, німецька, італійська, японська, корейська, португальська, іспанська, нідерландська мови і хінді.

Джерело: Play Store