За даними результатів дослідження GlobalData, середнє щомісячне споживання інтернет-трафіку в Європі наприкінці 2017 року становитиме 2,4 ГБ на одну SIM-карту. Але при цьому спостерігається великий розкид у використанні трафіку в різних країнах.

Очікується, що найбільш високий показник споживання трафіку в Європі в кінці 2017 року буде спостерігатися у Фінляндії – в середньому 13,3 ГБ в місяць на одну SIM-карту. Це більш ніж в 2 рази перевершує показники будь-якої іншої європейської країни. Високий рівень використання мобільного інтернету також буде спостерігатися в Австрії (5,7 ГБ в місяць), Польщі (3,7 ГБ в місяць) і Росії (3,5 ГБ в місяць). В основному, це пов’язано з пропозицією безлімітних тарифів операторами стільникового зв’язку.

По данным результатов исследования GlobalData, среднее ежемесячное потребление интернет-трафика в Европе в конце 2017 года составит 2,4 ГБ на одну SIM-карту. Но при этом наблюдается большой разброс в использовании трафика в различных странах.  Ожидается, что наиболее высокий показатель потребления трафика в Европе в конце 2017 года будет наблюдаться в Финляндии – в среднем 13,3 ГБ в месяц на одну SIM-карту. Это более чем в 2 раза превосходит показатели любой другой европейской страны. Высокий уровень использования мобильного интернета также будет наблюдаться в Австрии (5,7 ГБ в месяц), Польше (3,7 ГБ в месяц) и России (3,5 ГБ в месяц). В основном, это связано с предложением безлимитных тарифов операторами сотовой связи.

На жаль, Україна знаходиться в кінці списку країн за обсягом споживання трафіку в перерахунку на кожну SIM-карту. Для нашої країни цей показник складе менше 1 ГБ в місяць. При цьому слід зазначити, що такий низький показник продемонструє не тільки Україна, але і деякі країни Західної Європи, такі як Чехія, Словаччина і навіть Німеччина. Для всіх їх середній обсяг споживання трафіку на одну SIM-карту не перевищить 1 ГБ. Причиною тому називаються порівняно високі тарифи на передачу даних. У випадку України додатковою причиною такої ситуації також називається лише недавній початок розгортання мереж 3G і повна відсутність мереж 4G.

Причому, найгірше справи йдуть у Словаччині, де очікується показник середнього місячного споживання трафіку на рівні 727 МБ в місяць. В Україні цей показник буде вищим, але нижче 950 МБ.