Днями HMD Global, яка володіє брендом Nokia представила оновлену версію «телефону-банана» Nokia 8110 (роком раніше відродила ще одну «легенду» – Nokia 3310). Не виключено, що Lenovo, що володіє правами на марку Motorola, послідує прикладу HMD Global і в найближчому майбутньому ми побачимо ще одну оновлену легенду. Звичайно ж, мова про Motorola Razr (на заголовному зображенні – концепт).

Спілкуючись з журналістами на виставці MWC 2018, виконавчий директор Lenovo Ян Юаньцин дав ясний натяк на те, що компанія розглядає варіант відродження бренду Razr. Більше того, відповідаючи на пряме запитання журналіста, чи планує Lenovo/Motorola випуск оновленої версії Razr у вигляді смартфона, керівник Lenovo не тільки підтвердив високу імовірність цієї події, але й натякнув на ключову особливість новинки – що згинається дисплей.

«З появою нових технологій, зокрема, згинаються екранів, думаю, ви будете бачити все більше і більше інновацій в наших майбутніх смартфонах», – цитує Юаньцина джерело. – Так що, сподіваюся, згаданий вами смартфон буде створено і випущений в осяжному майбутньому».

На уточнююче питання журналіста про те, чи мається на увазі пристрій RAZR, керівник відповів: «Мені здається, що я вже відповів на це питання».

Залишається додати, що в 2016 році Motorola публікувала невеликий відеоролик за участю Motorola Razr, натякаючи на його швидке повернення. Ось це відео:

 

Оригінальний Motorola Razr V3 надійшов у продаж у третьому кварталі 2004 року. Будучи виконаним у форм-факторі розкладачки, пристрій виділялося рекордно тонким корпусом. C моменту початку продажів смартфон Motorola Razr V3 розійшовся накладом 130 млн пристроїв.

Джерело: GSM Arena