Компанія Facebook продовжує плодити випускати нові версії месенджера Facebook Messenger.

Нагадаємо, в жовтні вийшло додаток Facebook Messenger Lite, зменшена версія оригінального Messenger з обмеженою функціональністю. Сьогодні розробники представили додаток Facebook Messenger Kids, націлене на дітей у віці від 6 до 12 років. Для роботи з програмою не потрібна обліковий запис Facebook, що не порушує правила Facebook, які забороняють особам молодше 13 років користуватися соцмережею. Крім того, батьки можуть керувати месенджером дитини за допомогою свого облікового запису Facebook.

Поки що Facebook Messenger Kids доступний тільки у версії для iOS, тільки в США і тільки для обмеженої кількості користувачів в якості попередньої версії. Терміни глобального запуску поки не називаються, як і терміни доступності програми на Android.

У Facebook зазначають, що зробили все для того, щоб ні у кого не виникало ніяких побоювань, пов’язаних з використанням цього додатка. Воно повністю безкоштовно, реклама тут відсутня і ніяких даних цей додаток не збирає і не передає рекламодавцям. Принаймні, так говорить компанії у своєму блозі. Більш того, Facebook стверджує, що програма повністю відповідає нормам Закону про конфіденційність дітей в Інтернеті (COPPA).

Додаток Messenger Kids в першу чергу призначений для обміну повідомленнями і відеороликами. Є в ньому і популярні нині 3D-маски, а також різноманітні художні ефекти, які можна накладати на відео. Ще Facebook згадує цілу «бібліотеку спеціально підібраних для дітей анімованих зображень, наклейок, масок та інших інструментів для редагування фото й відео з метою самовираження».

Батьки зможуть керувати списком контактів своїх дітей, а на домашній вікні зі злегка спартанським інтерфейсом будуть відображатися повідомлення від друзів зі списку контактів із запитом початку бесіди.

Для початку роботи з додатком, звичайно ж, треба завантажити це саме додаток з App Store (нагадаємо, поки він доступний тільки в США). Потім батькам необхідності авторизуватися в додатку допомогою власних даних і тільки після цього можна буде створити аккаунт для дитини. Додавати контакти можна через розділ Explore.

Джерело: The Verge