Ericsson выяснил, чего абоненты ожидают от мобильного 4G/5G-интернета: простые тарифы, безлимитные пакеты, включенный видеотрафик, увеличение автономности смартфонов и т.д.

Аналітики компанії Ericsson провели дослідження «Towards a 5G consumer future», в якому вивчили шість ключових потреб користувачів мобільного інтернету. Незважаючи на те, що мова в дослідженні йшла про очікування абонентів від технології 5G, користувачі відзначили, що хочуть бачити рух операторів до задоволення цих потреб вже існуючих мережах – при плануванні або оптимізації мобільних мереж четвертого покоління.

Діючі абоненти вважають ринок телекомунікаційних послуг занадто складним – шість з десяти користувачів смартфонів скаржаться на заплутаність тарифікації мобільного інтернету, що підтверджується суттєвою різницею між тим, що абоненти купують і що реально використовують. Тільки троє з 10 опитаних абонентів вказали, що повністю задоволені тим, як оператор описує свої тарифні плани в Інтернеті. Це говорить про те, що «цифровий» досвід абонентів складний і вимагає від них додаткових зусиль.

У більшості випадків абоненти не потребують безлімітному мобільному інтернеті, але їм дійсно потрібно відчуття необмежених можливостей. Внутрішній спокій для користувачів смартфонів є основним мотивом придбання тарифних планів з необмеженим обсягом мобільних даних. Тому абоненти хочуть, щоб оператори запропонували їм альтернативні способи відчути таку свободу.

У середньому, користувач смартфона за один рік недовикористовує 31 ГБ мобільного трафіку – цього вистачило б на 65 годин відеодзвінків, 517 годин прослуховування онлайн-музики або перегляду всіх шести сезонів «Гри престолів». Двоє з п’яти опитаних абонентів хотіли б використовувати зайві гігабайти як валюту і мати можливість їх накопичувати, обмінювати або дарувати іншим користувачам.

Быстрый мобильный интернет и справедливая тарификация являются для абонентов более важными факторами, чем включенный в пакет объем мобильных данных. Все большее значение при выборе мобильного оператора играет наличие предложений с включенным видеоконтентом и прочими мультимедийными сервисами. Пользователи также хотят персонализированных тарифов на использование мобильного интернета.  Несмотря на бытующее мнение, что абоненты не слишком заинтересованы в 5G, около 76% абонентов с энтузиазмом ожидают прихода этой технологии. И в тоже время, они рассчитывают получить нечто большее, чем просто высокую скорость, покрытие и более низкую стоимость гигабайта. В первую очередь абоненты ожидают увидеть увеличение срока работы батареи смартфона и возможность подключения к сети множества «умных» устройств.  Пользователи также предполагают, что с приходом 5G им больше не придется платить за каждый потраченный гигабайт – они хотят иметь фиксированную плату за сервис или использование подключенного устройства. При этом с эволюцией мобильных сетей абоненты как никогда ранее хотят, чтобы операторы избегали безосновательных рекламных слоганов, а вместо этого сконцентрировались на реальных возможностях своих сетей, сделав маркетинг более честным и прозрачным. Из отчета следует, что только 4% абонентов доверяют заявленным операторами параметрам мобильной сети.  Источник: EricssonБыстрый мобильный интернет и справедливая тарификация являются для абонентов более важными факторами, чем включенный в пакет объем мобильных данных. Все большее значение при выборе мобильного оператора играет наличие предложений с включенным видеоконтентом и прочими мультимедийными сервисами. Пользователи также хотят персонализированных тарифов на использование мобильного интернета.  Несмотря на бытующее мнение, что абоненты не слишком заинтересованы в 5G, около 76% абонентов с энтузиазмом ожидают прихода этой технологии. И в тоже время, они рассчитывают получить нечто большее, чем просто высокую скорость, покрытие и более низкую стоимость гигабайта. В первую очередь абоненты ожидают увидеть увеличение срока работы батареи смартфона и возможность подключения к сети множества «умных» устройств.  Пользователи также предполагают, что с приходом 5G им больше не придется платить за каждый потраченный гигабайт – они хотят иметь фиксированную плату за сервис или использование подключенного устройства. При этом с эволюцией мобильных сетей абоненты как никогда ранее хотят, чтобы операторы избегали безосновательных рекламных слоганов, а вместо этого сконцентрировались на реальных возможностях своих сетей, сделав маркетинг более честным и прозрачным. Из отчета следует, что только 4% абонентов доверяют заявленным операторами параметрам мобильной сети.  Источник: Ericsson

Швидкий мобільний інтернет і справедлива тарифікація є для абонентів більш важливими факторами, ніж включений в пакет обсяг мобільних даних. Все більшого значення при виборі мобільного оператора відіграє наявність пропозицій з включеним відеоконтентом і іншими мультимедійними сервісами. Користувачі також хочуть персоналізованих тарифів на використання мобільного інтернету.

Незважаючи на існуючу думку, що абоненти не надто зацікавлені в 5G, близько 76% абонентів з ентузіазмом чекають приходу цієї технології. І в теж час, вони розраховують отримати щось більше, ніж просто високу швидкість, покриття і більш низьку вартість гігабайта. В першу чергу абоненти очікують побачити збільшення терміну роботи батареї смартфона і можливість підключення до мережі безлічі «розумних» пристроїв.

Користувачі також припускають, що з приходом 5G їм більше не доведеться платити за кожен витрачений гігабайт – вони хочуть мати фіксовану плату за сервіс або використання підключеного пристрою. При цьому з еволюцією мобільних мереж абоненти як ніколи раніше хочуть, щоб оператори уникали безпідставних рекламних слоганів, а замість цього сконцентрувалися на реальних можливостях своїх мереж, зробивши маркетинг більш чесним і прозорим. Із звіту випливає, що тільки 4% абонентів довіряють заявленим операторами параметрами мобільної мережі.

Джерело: Ericsson