Экстренное сообщение владельцам карт ПриватБанка!

Будьте пильні! Про нову банківську аферу повідомляють Українські користувачі соціальних мереж.

Причому, схема досить складна, і може бути незрозумілою для пересічного українця. Нещодавно користувачка Ольга Андрійчук потрапила в неприємну ситуацію.

«Два дні тому на мобільний телефон в 3.00 год ночі надійшло 9 грн. від невідомого абонента. О 4.00 ночі з цього ж номера до мене почалися безперервні дзвінки, та коли я брала трубку — збивали, коли я пробувала подзвонити — збивали. До 9:00 ранку до мене надійшло 250 дзвінків. В обід мій номер «Київстар» заблокував оператор. Коли в 17.20 я підійшла в сервісний центр мені повідомили, що мій номер НЕ МІЙ, і ним користується інша людина. Відразу ж запитали карти банку прив’язані до цього номера. Коли, через 20 хв, я підійшла до «Приватбанк», на моїй зарплатній картці було 0 грн 51 коп. Пін-коди не дійсні і «Приват 24» не пропускав тому, що не
дійсний пароль. Терміново здзвонилася з оператором гарячої лінії «Приватбанку» і заблокувала картки. На другий день я звернулася в банк, змінила всі карти і паролі », — розповідає користувачка.

Однак, спроба виманити гроші була ще попереду. Жінку врятували обачність і щасливий випадок.

«Служба безпеки« Приватбанку »пообіцяла розібратися з ситуацією і подзвонити. Увечері цього ж дня, мені зателефонували з невідомого для мене номера (091) 963 74 23), представилися службою безпеки банку, повідомили, що була спроба знову зняти гроші з моєї картки, тому мені потрібно терміново підійти до банкомата і змінити пін-коди, або вони допоможуть це зробити через «Приват24». Мені необхідно перевести на карту мобільного телефону 2800 грн, які мені відразу ж повернуться на карту, щоб зупинити шахрайство. В одному вони прокололися — я прив’язала картки до нового номеру мобільного телефону, який ніхто не знає. Так зберегла свої гроші. Знову подзвонила в службу гарячої лінії «Приватбанку», все розповіла, вони підтвердили, що це шахраї, і з моїми картами все нормально », — зазначила жінка.

У той же час, користувачка призводить і перший номер телефону, з якого до неї ще вночі почали телефонувати: (096) 068-61-63.