eBay добавит поддержку Apple Pay в качестве средства совершения платежа

Онлайн-аукціон eBay розширює перелік підтримуваних способів оплати. Цієї осені користувачі сервісу зможуть оплачувати покупки за допомогою Apple Pay. Така можливість буде реалізована в мобільному додатку eBay і в онлайн-версії аукціону при роботі через браузер Safari.

Спочатку можливість оплати за допомогою Apple Pay додадуть для невеликої групи клієнтів Marketplace. Вже в наступному році планується розширити перелік користувачів, яким буде доступна нова опція оплати, а повне впровадження оплати за допомогою Apple Pay для всіх користувачів eBay заплановано лише на 2021 рік.

Зовсім недавно eBay анонсував інтеграцію платіжної системи, створеної компанією Adyen. Завдяки цьому онлайн-аукціон зможе додавати різні варіанти здійснення платежів, і Apple Pay, швидше за все, є лише одним з багатьох сервісів, підтримка яких буде впроваджена для зручності користувачів. Завдяки інтеграції рішення Adyen, покупці зможуть підтверджувати оплату безпосередньо через eBay, при цьому не потрібно авторизуватися в інші сервіси, такі як PayPal. Для продавців такий підхід також обіцяє вигоди, так як знизяться витрати на обробку платежів.

Крім того, eBay анонсував партнерство з Square Capital. Завдяки цьому продавці зможуть отримувати швидкі позики на розвиток бізнесу. Сума таких кредитів може становити $500 до $100 тис. Але поки що така можливість доступна тільки для деяких клієнтів в США.

Джерело: Engadget