Існує два типи людей – ті, яких дратує вертикальне відео і ті, кому все одно, в якій орієнтації дивитися ролики в Youtube. Втім, навіть другу групу користувачів здатна вивести з себе ситуація, при якій вертикальне відео програється на вертикально утримуваному смартфоні з чорними смугами з боків.

 

Для користувачів Android-смартфонів дану проблему вирішили ще два роки тому, коли офіційне додаток Youtube в черговий раз оновився і початок автоматично показувати подібні відео точно так само, як воно знімалося – вертикально і без чорних смуг. А ось перші власники смартфонів Apple iPhone почали отримувати подібну функціональність тільки в серпні поточного року, поки в Google нарешті не прийняли рішення включити цю можливість для всіх апаратів з iOS-додатком Youtube.

Отметим, что проблема с вертикальными видео оказалась настолько популярной, что отдельные звезды начали специально выкладывать видеоролики и даже клипы в данной ориентации, причем в отдельных случаях пресловутые черные полосы добавлялись специально, так что такое видео просто невозможно “правильно” развернуть на весь экран:

Зазначимо, що проблема з вертикальними відео виявилася настільки популярною, що окремі зірки почали спеціально викладати відеоролики і навіть кліпи в цій орієнтації, причому в окремих випадках горезвісні чорні смуги додавалися спеціально, так що таке відео просто неможливо «правильно» розгорнути на весь екран:

З урахуванням появи підтримки повноекранних вертикальних відео на Apple iPhone можна припустити, що кількість знятих в цьому положенні і завантажені на Youtube роликів тільки зросте. При цьому незважаючи на невдоволення окремих користувачів, не можна заперечувати, що як мінімум знімати відео за допомогою смартфона у вертикальному положенні зручніше, ніж у горизонтальному.

Джерело: Youtube