Новий флагманський смартфон Apple iPhone X отримав 5,8-дюймовий Super Retina Display на базі технології OLED, який займає майже всю лицьову панель пристрою. Але у верхній частині апарата є сенсори і камери, для яких дисплеї був зроблений виріз. І таке дизайнерське рішення сподобалося далеко не всім.

Apple, iPhone X, Notch Remover, Смартфоны, Софт

Спеціально для таких користувачів було створено додаток Notch Remover, воно вже пройшло модерацію і доступне для завантаження в App Store. Хоча сама Apple і не рекомендує маскувати цей виріз, вона все ж схвалила додаток.

«Не маскуйте і не звертайте особливу увагу на ключові функції дисплея. Не намагайтеся приховати закруглені кути пристрою, розміщення сенсорів або індикаторів для доступу до головного екрану, розміщуючи чорні смуги зверху і знизу екрану.»

Додаток Notch Remover домальовує чорну смужку у верхній частині дисплея таким чином, що виріз з блоком сенсорів вже не кидається в очі. В результаті, верхня частина екрана виглядає як звичайна суцільна статусний рядок, а не дві «брови», як в оригінальному варіанті. За таку «доопрацювання напилком» розробники Notch Remover просять $0,99.

Джерело: The Verge