Брайан Ектона. Фото Marketwatch

Один із засновників популярного месенджера WhatsApp Брайан Ектона закликав передплатників у своїх соціальних мережах видалити Facebook. Підприємець опублікував в Twitter коротке повідомлення «Час прийшов» з тегом #deletefacebook на тлі незгасаючого скандалу навколо Facebook, пов’язаного з витоком даних 50 мільйонів користувачів. До речі, як це зробити – піти з соцмережі – ми розповідали раніше.

Нагадаємо, що Facebook купила WhatsApp в 2014 році за $16 млрд. Завдяки цій угоді творці месенджера – Ян Кум і Брайан Ектона – стали дуже багатими людьми. Ян Кум донині очолює WhatsApp, тоді як Брайан Ектона в кінці минулого року оголосив про відхід з компанії, в якій пропрацював 8 років.

Поки неясно, які почуття відчуває Ектона щодо свого власного дітища. Можливо, він вважає, що його теж пора видалити. Джерела не вдалося швидко зв’язатися з Эктоном і отримати від нього додаткові роз’яснення. Також відзначимо, що в минулому місяці підприємець, чий стан оцінюється в $6,5 млрд, інвестував $50 млн у Signal, конкурента WhatsApp.

Так чи інакше, Брайан Ектона далеко не перший колишній керівник Facebook, який висловлює своє несхвалення щодо продуктів компанії після відходу з неї. У минулому році колишній віце-президент Facebook з питань зростання Чамат Палихапития заявив, що відчуває величезну провину за те, що допомагав створювати «інструменти, які розривають соціальну тканину і порушують принципи взаємодії суспільства». Само собою, він порекомендувати людям різко порвати з соціальними мережами. Пізніше співзасновник Facebook Шон Паркер зробив ще одну заяву. Він сказав, що соцмережі – зло, грають на людських слабкостях і викликають залежність.

Джерело: The Verge