Південнокорейська технологічна компанія CrucialTec представила крихітний модуль термометра для смартфонів. Як повідомляє Korean Herald, вбудований пристрій, здатне виміряти температуру тіла людини без потреби фізичного контакту і вивести результати допомогою супутнього програми на екран смартфона. Причому по часу ця процедура займе всього 0,5 с. Можливо, в даному випадку ми говоримо про перший подібний модулі.

Южнокорейская технологическая компания CrucialTec представила крошечный модуль термометра для смартфонов. Как сообщает Korean Herald, встраиваемое устройство способно измерить температуру тела человека без необходимости физического контакта и вывести результаты посредством сопутствующего приложения на экран смартфона. Причем по времени эта процедура займет всего 0,5 с. Возможно, в данном случае мы говорим о первом подобном модуле.

Як повідомляється, модуль являє собою інтегровану микроэлектромеханическую систему (i-MEMS). Технологія дозволяє вимірювати температуру тіла людини, тварини або будь-якого об’єкта в діапазоні від -40 до 200 °С.

Как сообщается, модуль представляет собой интегрированную микроэлектромеханическую систему (i-MEMS). Технология позволяет измерять температуру тела человека, животного или любого объекта в диапазоне от -40 до 200 °С.Как сообщается, модуль представляет собой интегрированную микроэлектромеханическую систему (i-MEMS). Технология позволяет измерять температуру тела человека, животного или любого объекта в диапазоне от -40 до 200 °С.

Як вже зазначалося вище, модуль є безконтактним і це його ключова особливість. Це усуває саму можливість передачі якого-небудь захворювання, оскільки ніякого фізичного контакту між приладом і людиною немає, і дозволяє використовувати розробку там, де електронні та ртутні термометри використовуватися не можуть.

Модуль весь розташовується всередині корпусу смартфона і визирає через невелике віконце в задній кришці, як видно на ілюстрації вище. Причому він спроектований таким чином, що тепло, що виділяється іншими електронними компонентами смартфона, взагалі ніяк не впливають на точність вимірювань.

Про те, коли чекати появи перших серійних смартфонів із вбудованим безконтактним термометром, поки даних немає.

Джерело: gizmochina