Слухи: Смартфон Samsung Galaxy S9 станет последним в линейке S, следующий флагман назовут Galaxy X (возможно потому, что он будет гибким)

Фанати флагманських смартфонів Samsung давно звикли до того, що кожна наступна модель виробника отримує індекс виду Galaxy S. Так було у випадку з S7, S8 і буде з Galaxy S9, проте за чутками ця модель стане останньою з позначенням подібного виду – модель наступного покоління збираються назвати Galaxy X.

Джерела з Південної Кореї відзначають, що основною причиною змін стало бажання зробити схему найменування простіше і зрозуміліше, так як двозначні позначення виду Galaxy S11, S12 і т. д. можуть заплутати споживачів, так як зазвичай асоціюються з планшетами, ноутбуками та іншими великими пристроями. Також не можна виключати, що таким чином в Samsung хочуть підкреслити, що збираються серйозно конкурувати з флагманськими смартфонами Apple iPhone X.

Втім, цілком можливий і ще один варіант. Позначення Samsung Galaxy X вже досить давно зустрічається у витоках, пов’язаних з першим гнучким смартфоном виробника. Так що джерела витоку можуть бути праві в тому сенсі, що позначення Galaxy X дійсно стане офіційним, однак його отримають представники нової «гнучкою», а не флагманської моделі.

І, нарешті, останнє припущення – флагман наступного покоління дійсно отримає назву Samsung Galaxy X, але не тому, що воно буде краще сприйматися, а тому, що він буде «гнучким».

Джерело: PhoneArena