Кілька днів тому Google випустила стабільну збірку браузера Chrome 54, в якій з’явилася можливість фонового відтворення музики і відео, а тепер вийшла нова бета-версія. Одним з найголовніших змін Chrome 55 Beta стало використання оновленого движка JavaScript, завдяки чому браузер споживає до 50% менше оперативної пам’яті. Також у новій збірці з’явився HTML5-плеєр для відтворення музики і відео, завдяки якому медіаконтент не буде запускатися автоматично при завантаженні сторінки.
В оновлений плеєр також була додана кнопка для завантаження відео або музики на пристрій за допомогою вбудованого в браузер завантажувача. Ця функція не працює на сайтах з великою кількістю відео або музики, як, наприклад, YouTube, а також зі сторонніми плеєрами.
Ще одне нововведення в Chrome 55 Beta — це підтримка Web Share API. Завдяки цьому користувачі можуть ділитися контентом прямо зі сторінки браузера і відправляти посилання не на всю сторінку, а, приміром, на конкретне зображення.
Також в Chrome 55 Beta внесені зміни для розробників, які дозволяють їм поліпшити роботу сайтів на пристроях із сенсорними дисплеями.

Джерела:

4pda.ru