Разом з 24-мегапіксельною беззеркалкой EOS M50, що підтримує зйомку відео 4K, компанія Canon представила ще і дзеркальну камеру початкового рівня – EOS Rebel T7. На деяких ринках камера буде називатися Canon EOS 1400D.

Новинка є спадкоємицею моделі EOS Rebel T6 (вона ж Canon EOS 1300D), що вийшла два роки тому, і позиціонується виробників в якості ідеального варіанту для любителів мобільного зйомки, що жадає отримати більше можливостей для зйомки.

Нова камера отримала сенсор високого дозволу, що повинно забезпечити їй відчутну перевагу над кращими мобільними камерами флагманських смартфонів на зразок iPhone X і Galaxy S9 Plus. Кажучи конкретніше, у камері використовується датчик зображення типу CMOS формату APS-C (22,3х14,9 мм) дозволом 24,1 Мп проти 18 Мп у попередниці).

Оскільки камера орієнтована на любителів, в ній багато засобів, які спрощують і автоматизують зйомку, в тому числі так званий «інтелектуальний режим» (Intelligent Scene), який аналізує кожну сцену і вибирає оптимальні настройки камери. Крім того, в оснащення входять засоби бездротового підключення Wi-Fi і NFC, що дозволяє переносити знімки на мобільні пристрої простим дотиком.

Інші характеристики камери не змінилися в порівнянні з попередницею. Обробкою зображень Canon EOS Rebel T7 займається процесор DIGIC 4+, обробний знімки, зняті при високих значень ISO, на 60% швидше в порівнянні з DIGIC 4. До речі, діапазон доступних значень світлочутливості — ISO 100-6400 (розширюється до H:12800).

У камері використовується система автофокусування з дев’ятьма точками. Швидкість серійної зйомки дорівнює 3 к/с, а можливості зйомки відео обмежені роздільною здатністю Full HD і кадрової частотою 30 к/с.

Звичайно, камера сумісна з об’єктивами Canon EF і приладдям для зйомки, включаючи зовнішні спалахи.

Камера Canon EOS Rebel T7 в комплекті з об’єктивом EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II оцінена в ті ж $550, які на старті коштувала Canon EOS 1300D. Продажі повинні початися в квітні. Зазначимо, що приблизно в таку ж суму обійдеться Nikon D3400 з аналогічним сенсором, але більш високою швидкістю серійної зйомки (до 5 к/с).

Одночасно Canon представила ще один цікавий продукт – моторизированную спалах Speedlite 470EX-AI. Головна особливість продукту відображена у назві – це інтелектуальні алгоритми, які дозволяють спалаху самій визначати найкращу позицію для створення правильного освітлення шляхом відображення.

Провідне число Speedlite 470EX-AI одно 47 (при ISO 100 і положенні голівки, що відповідає фокусній відстані 105 мм).

Положення головки спалаху можна регулювати по куту нахилу (до 120°) і повороту (±180°). Головка зуммируется, так що кут освітлення відповідає фокусної відстані об’єктива 24-105 мм (до 14 мм з ширококутної панеллю).

Спалах підтримує системи виміру E-TTL II і E-TTL.

Нижче наводимо відеоролики, що демонструють роботу спалаху в режимах Full-Auto і Semi-Auto:

 

 

Спалах Canon Speedlite 470EX-AI надійде в продаж у квітні за ціною $400.

Джерело: Canon і PetaPixel