Bitcoin впервые за долгое время резко подскочил в цене и за сутки подорожал на $700

На ринку криптовалют вже досить тривалий час панує відносна стабільність і не спостерігається жодних різких коливань курсу. В останні місяці курс Bitcoin стабільно тримався в діапазоні 5000-6500, але от вчора криптовалюта різко подорожчала. По суті, це перше різке коливання за досить довгий час.

Як свідчать дані сайту Coindesk, відстежує курси криптовалют, за добу (з 17 по 18 липня) курс Bitcoin виріс з $6700 до $7400. Безпосередньо зараз – на момент написання цієї замітки – (12:28 за Києвом) курс становить $7340,5. Тобто, курс поки тримається біля позначки $7400.

Примітно, що різко подорожчав не тільки Bitcoin, але і інші основні кріптовалюти. Так Ethereum подорожчав з $470 до $510 доларів, Bitcoin Cash – з $800 до $860, а Litecoin – з $80 до $90. Втім, до цього моменту деякі повернулися до курсу дводенної давності.

Зрозуміло, що говорити про відновлення ринку поки що рано. Нинішньому незначного пожвавлення на ринку є пояснення. Як відзначають тематичні ресурси, причин зростання є кілька: оголошення Чиказькій опціонній біржі (CBOE) про відкриття чергового позабіржового інвестиційного биткоин-фонду (ETF), який має намір торгувати акціями SolidX, інвестиції Cohen Private Ventures в хедж-фонд Autonomous Partners, що орієнтується на криптовалютные і блокчейн-компанії, а також інтерес до ринку з боку інвестиційного гіганта BlackRock.

Джерело: Coindesk