Знову невдачі переслідують нові продукти Apple. Після повідомлень про проблеми в роботі MacBook Pro (збої в роботі графічної підсистеми і малий час автономної роботи) тепер неприємності почали переслідувати власників бездротових навушників AirPods.

Повідомляється, що власники смартфонів iPhone 6s і iPhone 6s Plus з підключеними до них навушниками AirPods відчувають проблеми зі стабільністю з’єднання під час здійснення дзвінків. Іноді навушники втрачають зв’язок зі смартфоном через бездротовий інтерфейс Bluetooth. Без будь-яких причин навушники можуть відключатися і знову підключатися. Причому, це збій проявляється виключно під час телефонних розмов. При відтворенні музики або передачі іншого звукового контенту таких проблем з втратою зв’язку не спостерігається. Також було встановлено, що з’єднання під час розмови втрачає лише один з пари навушників, другий утримує з’єднання. Судячи з усього, зазначена проблема не проявляється при підключенні навушників AirPods до смартфонів лінійки iPhone 7.
Передбачалося, що збій проявляється в тому випадку, коли до смартфону додатково підключені розумні годинник Apple Watch. Однак проблема була виявлена і при підключенні пристрою Fitbit Blaze. Таким чином, ймовірно, причиною втрати зв’язку є конфлікт кількох підключених Bluetooth-пристроїв.
В даний час фахівці Apple займаються вивченням виявленої проблеми. Ймовірно, незабаром буде випущено відповідне оновлення, що усуває збій.