В системі Windows 10 знайдений баг, через який при копіюванні файлів з місця на місце на підключеному пристрої Android вони можуть бути втрачені, якщо використовується провідник. Порушені тільки ті файли, які переміщуються або копіюються з однієї папки Android в іншу через з’єднання MTP або PTP USB. Копіювання файлів в Windows 10 відбувається нормально.

Таким чином, якщо підключити Android-пристрій до комп’ютера з Windows 10 і переміщати файли з внутрішньої пам’яті на карту пам’яті або навпаки через провідник комп’ютера, дані будуть втрачені. Перенесення відображається, але файли не приходять в місце призначення і відновити їх неможливо.

Це стосується тільки Windows 10, в Windows 7 і 8 такої проблеми немає. Порушені кілька смартфонів на Android, в тому числі моделі OnePlus і LG, Google Nexus і Pixel, HTC U11, Nokia, Xiaomi і Sony. Пристрої Samsung, BlackBerry працюють нормально.

Microsoft поки не визнала наявність бага, але користувачам рекомендується створювати резервні копії файлів, перш ніж підключати пристрій до комп’ютера. Оскільки проблема є тільки в напрямку перенесення/копіювання з Android на Android, можна спочатку скопіювати файли з папки на смартфоні на комп’ютер, а звідти в іншу папку на смартфоні. Заодно на комп’ютері буде створена резервна копія даних. Сторонні файлові менеджери начебто Total Commander працюють нормально.

Джерела:

oszone.net
ithelpblog.pro