СоцС допомогою плагіна — VK Poster Group ви зможете налаштувати автопостинг записів з сайту wordpress в групу вконтакті. Ви зможете публікувати не тільки записувати, але і сторінки wordpress. Можна вказати скільки слів повинно відображатися в анонсі запису. Можна зробити публікацію від імені групи або від імені користувача, можна додати підпис автора до записів. Автоматична публікація записів в групу вконтакте відбувається або при публікації запису, або при оновленні запису.

Встановити плагін ви зможете прямо з адмін-панелі wordpress. Перейдіть по вкладці: Плагіни —Додати новий введіть назву плагіна в форму пошуку, натисніть Enter, встановіть і активуйте плагін.

Після установки і активації плагіна, перейдіть на сторінку Налаштування VKPosterGP, щоб налаштувати плагін.

— Натисніть на кнопку — КРОК №1 Створити додаток VK.

— Авторизуйтеся на вконтакте.

— На сторінці Створення програми, вкажіть будь-яка назва для програми і натисніть на кнопку Підключити додаток.

— Для підтвердження дії, натисніть на кнопку — Отримати код.

— На ваш номер телефону, який прив’язаний до VK, буде висланий код підтвердження, введіть код і натисніть на кнопку Відправити код.

— Далі, на сторінці Інформація, поруч зі значенням Група програми, виберіть вашу групу VK, в яку ви будете публікувати записи. Натисніть на кнопку Зберегти зміни. Зліва в боковій колонці натисніть на вкладку Налаштування.

— На сторінці Налаштування, скопіюйте ID додатка, виберіть поле Стан — Додаток включено і видно всім, Увімкніть Open API, вкажіть адресу сайту і базовий домен. Збережіть зміни.

— Далі, перейдіть на сторінку налаштувань плагіна, в поле ID додатки введіть свій ID додатка, який ви скопіювали на сторінці Налаштування програми. Натисніть на кнопку Зберегти зміни.

— Далі, натисніть на кнопку — Крок №2 Отримати токен.

— Натисніть на кнопку Дозволити.

— На сторінці, у верхньому полі браузера скопіюйте весь URL адресу, в якому вказано Токен.

— Введіть скопійований URL-адресу в поле Токен, натискайте внизу на кнопку Зберегти зміни.

— Ідентифікатор групи, вкажіть тут ID групи ВК, в яку ви будете публікувати записи. ID групи знаходиться в кінці URL-адреси групи, складається з цифр, які ви вказували свій власний адресу при створенні групи.

— ID користувача, вкажіть тут ID користувача, якому належить вк група. ID користувача знаходиться в кінці URL-адреси користувача, складається з цифр, або вказаний ваш власний адресу, якщо ви змінювали його.

— Доступність, виберіть видно Всім користувачам.

— Автор, виберіть будуть публікуватися запису, від імені або від імені групи.

— Підпис, вкажіть буде додаватися ваша підпис до записів.

— Розмір повідомлення, можете вказати скільки максимум слів повинно бути в запису.

— Дія за замовчуванням, поставте тут галочку, щоб записи додаються в групу вк при публікації та оновлення.

— Типи записів, виберіть типи записів, які будуть публікуватися.

— Спеціальні опції, заповніть поля спеціальних опцій, якщо ваш сайт розташований на закордонних серверах.

— Натисніть на кнопку Зберегти зміни.

Після збереження налаштувань, перейдіть на сторінку редагування запису або сторінки, яку ви хочете опублікувати в групі вконтакте. Справа у вас з’явиться бокс — VK Poster Group plugin, в якому повинна стояти галочка. Якщо ви публікуєте запис, позначте значення — При публікації. Якщо ви оновлюєте запис, позначте значення — При оновленні.

Зверніть увагу ! В налаштуваннях, перед ID групи потрібно вказувати дефіс або тире. Можна замість ID групи вказати ID користувача, щоб публікувати записи не в групу, а на сторінку користувача ВК.

Якщо ви все правильно налаштовано, то після публікації або оновлення запису, запис з’явиться у вашій групі вконтакте.