Velvet Blues Update URLs — плагін WordPress, допоможе Вам прискорити перенесення Вашого блогу або вмісту сайту з будь-якого доменного імені.
Цей плагін Вам не потрібен, якщо Ви користуєтеся плагіном XCloner для резервного копіювання WordPress. Недолік XCloner в тому, що їм не можна користуватися на тих хостингах, де у Вас немає доступу на зміни прав на папки (CHMOD). З плагіном Velvet Blues Update URLs можна швидко змінити всі посилання Вашого сайту (пости, custom fields, вкладення, зображення тощо) для нового домену. А це означає, що Вам не треба довго, вручну міняти назву всіх посилань, це робиться двома кліками.

Установка плагіна Velvet Blues Update URLs:
1)Знайти останню версію плагіна (є тут)
2) Встановити. Можна вручну, помістивши плагін в папку wp-plagins, або через пошук плагінів в «адмінці».
3) Активувати плагін.

Потім треба зайти в налаштування плагіна, написати старий урл (який Ви хочете замінити) і новий урл (на який треба замінити). Наступний крок — відзначаєте галочками розділи, в яких хочете замінити всі посилання. Робота виконана — всі посилання Вашого сайту будуть замінені за короткий час і без нервування.
Не забуваємо ставити хлібні крихти WordPress і якщо потрібно ставимо чат на wordpress. Поцікавтеся шаблони WordPress , є корисні.