Компанія Avast оновила свій браузер і додала в нього додаткові функції для забезпечення приватності. Також компанія змінила назву додатка з SafeZone на Avast Secure Browser.

За словами розробників, браузер покликаний усунути проблеми безпеки, які є результатом недоречних очікувань щодо захисту даних. Відзначається, що 69% споживачів у Великобританії вважають, що стандартні режими приватного серфінгу забезпечують анонімність їх особистості в інтернеті. У той же час 81% користувачів вірять, що браузери повідомлять їх у разі наявності веб-загроз. Спеціально для таких користувачів Avast Secure Browser впроваджені такі функції забезпечення безпеки як Stealth Mode, HTTPS Encryption, блокування відстеження та ін. Також користувачам доступні режим Bank Mode, захищена система розширень, функції захисту від фішингу, менеджер паролів і функція Flash Protect, яка дозволяє звільнити системні ресурси і збільшити тривалість автономної роботи від батареї.

Розробники заявляють, що в Avast Secure Browser впроваджено більше функцій забезпечення безпеки, ніж в інших популярних браузерах. Причому, багато з них активовані за замовчуванням. Додатково розробники запевняють, що їх браузер працює на 30% швидше.

Джерело: Engadget