Apple оновила свої продукти, в цій статті ми розглянемо основні нововведення.

iOS 11.2 beta 2 для розробників

Як зазвичай, iOS 11.2 beta 2 можна завантажити на порталі Apple для розробників або з допомогою профілю, також доступного в Developer Center. Apple вже випускала beta 2 для iPhone X, але цей реліз доступний для всіх пристроїв.

Серед відомих нововведень в iOS 11.2 виправлена помилка анімації у програмі «Калькулатор», з-за якої при швидкому наборі губилися символи і знаки. Apple прибрала ці анімації, так що виконувати швидкі підрахунки на новій системі стало легше.

У iOS 11.2 також з’явилася можливість управляти Apple TV через Центр управління і, ймовірно, підтримка програми TV для Швеції і Норвегії.

watchOS 4.2 beta 2 для розробників

З виходом iOS 11.1 і watchOS 4.1 в Apple вирішили порушити сформовану багаторічну традицію — фінальні складання з’явилися на кілька днів пізніше, ніж перші бета-версії наступних релізів.

Що стосується watchOS 4.2 beta 2, то прошивка спрямована на усунення загальних помилок і поліпшення продуктивності Apple Watch. Яких-небудь кардинальних змін в оновленні помічено не було.

Щоб встановити попередню збірку watchOS 4.2 beta 2 користувачеві потрібен обліковий запис розробника. Завантажити відновлення можна через Apple Developer Center. Для того, щоб встановити оновлення, акумулятор смарт-годин повинен бути заряджений, як мінімум, на 50%. В іншому випадку, гаджет потрібно підключити до зарядки. Також в радіусі прийому годин повинен розташовуватися підключений iPhone.

MacOS High Sierra 10.13.2 beta 2 для розробників

Як правило, нову бета-версію macOS можна завантажити через Developer Center, або механізм оновлення Mac App Store.

Поки немає інформації про те, які нововведення в MacOS High Sierra готують розробники Apple. Ймовірно, корпорація виправляє нерозкриті громадськості уразливості, які не були усунені у версії 10.13.1.

tvOS 11.2 beta 2 для розробників

tvOS 11.2 beta 2 отримала нову функцію AVDisplayManager, яка дозволяє автоматично перемикати режим відображення відео у відповідності з власною частотою кадрів і динамічним діапазоном відеоконтенту. Крім цього, у відновленні повернувся розділ «Непросмотренное» в категоріях Фільми, ТБ-шоу і Домашнє відео.

Щоб встановити попередню збірку tvOS користувачам знадобиться трохи більше сил і часу, ніж для завантаження бета-версій інших платформ. Оскільки прошивка для Apple TV не поширюється за програмою відкритого бета-тестування, до випуску фінальної збірки встановити її можуть тільки зареєстровані розробники.

Завантажити оновлення можна на Apple TV четвертого покоління можна двома способами:

• «По повітрю».

• За допомогою підключення до приставки через кабель USB-C.

Оновлення «по повітрю» оновлюється тільки системна інформація. Усі настройки користувача залишаються незачепленими. При оновленні через підключення по USB-C всі налаштування скидаються до заводських без можливості створення резервної копії.

При цьому, оновити прошивку до офіційного релізу «по повітрю» можна тільки за умови попередньої установки бета-версії.

Для того, щоб встановити бета-версію tvOS на Apple TV буде потрібно:

• На комп’ютері Мас перейти на портал для розробників та авторизуватися.

• Завантажити профіль конфігурації tvOS 11 beta.

• Встановити додаток Apple Configurator з Mac App Store.

• Підключити приставку Apple TV до джерела живлення і до комп’ютера Мас за допомогою кабелю USB-C.

• Відкрити Apple Configurator і запустити профіль конфігурації бета-складання tvOS.

• Після установки профілю, перезавантажити Apple TV.

• Після перезавантаження відкрити Налаштування Apple TV, натиснути на пункт «Система» і «Оновлення ПЗ».

Після цього бета-версія встановиться автоматично.

Джерело: it-news.club