На цей факт звернули увагу користувачі, які встановили першу бета-версію ОС. Вбудована підтримка соцмереж Facebook і Twitter з’явилася на iOS-пристроях в 2011 і 2012 роках відповідно.

iOS 11 поддержку Twitter, Facebook, Flickr и VimeoЦе дозволило стороннім додаткам одержувати доступ до ID підключених акаунтів в популярних соціальних мережах, якщо користувач додав їх в налаштуваннях операційної системи.

Після відмови від попередньо встановленої підтримки Twitter, Facebook, Flickr і Vimeo процес авторизації в сторонніх додатках з використанням облікових записів соцмереж буде відбуватися через Safari або з допомогою технології «Автозаповнення пароля».

Тепер Twitter, Facebook, Flickr і Vimeo на мобільній платформі Apple розглядаються як будь-які інші додатки, у яких немає прямої інтеграції з iOS. Сервіси будуть покладатися на ті ж розширення ОС, якими користуються інші соцмережі.

iOS 11 була представлена в понеділок на конференції для розробників WWDC 2017. Це велике оновлення включає безліч невеликих, але важливих нововведень і поліпшень.

Джерела:

ITHelpblog.pro
macdigger.ru