Apple по ошибке выложила в iTunes фильм Thor: Ragnarok / «Тор: Рагнарек» за месяц до планируемой даты релиза

Один з кращих кинокомиксов всесвіту Marvel Thor: Ragnarok / «Тор: Рагнарок» швидко поширився по торрент-сайтах після того, як цифрова копія фільму стала доступна для завантаження на місяць раніше запланованого терміну релізу (19 лютого). Передчасний реліз фільму, звичайно ж, є помилкою. Судячи з усього, ця ситуація обумовлена непорозумінням, які виникли між Apple і потоковим сервісом Vudu, що належить Walmart.

Справа в тому, що обидві компанії беруть участь у програмі Movies Anywhere, що дозволяє клієнтам одержувати доступ до величезного каталогу цифрових фільмів на безлічі пристроїв за допомогою різних додатків, таких як iTunes, Vudu, Amazon Video, Google Play Movies і багатьох інших.

Як повідомляє ресурс TorrentFreak, кілька користувачів Reddit виявили, що після розміщення через Vudu попереднього замовлення на Thor: Ragnarok / «Тор: Рагнарок», який за підсумками кінопрокату отримав відмінні відгуки критиків і глядачів, кінокартина відразу ж з’являється в бібліотеці iTunes. Мабуть, між Vudu і Tunes виникло якесь непорозуміння щодо дати релізу фільму і iTunes, схоже, помилково надав користувачам можливість подивитися фільм на місяць раніше. Фільм можна було не тільки подивитися онлайн, але і завантажити на пристрій для подальшого перегляду в офлайні. Як ви вже зрозуміли, після цього якісна і повна версія фільму в дозволі 720p швидко, подібно лісової пожежі, яка поширилася по просторах інтернету. Цілком ймовірно, що незабаром на торрентах з’являться і інші версії в більш високих дозволах, включаючи 1080p.

Залишається додати, що це перший серйозний промах Movies Anywhere, і Disney, ймовірно, не дуже-то рада подібного результату. За планом, фільм не повинен був з’явиться в iTunes раніше 20 лютого. Тепер Marvel і Disney напевно прискорять запуск цифрової версії фільму, щоб звести втрати і радість піратів до мінімуму.

Джерело: TorrentFreak