Компанія Apple опублікувала на сайті текст з вибаченнями з приводу погіршення швидкості роботи iPhone після зменшення ємності батареї. «Ми знаємо, що деякі з вас відчувають, що Apple підвела вас. Ми приносимо свої вибачення», – йдеться в тексті повідомлення. При цьому, в компанії запевняють, що в даній ситуації було багато непорозумінь і у Apple не робили жодних кроків, щоб навмисне скоротити термін служби своїх продуктів та вплинути на їх роботу для підвищення продажів нових пристроїв.

Компания Apple опубликовала на сайте текст с извинениями по поводу ухудшения скорости работы iPhone после уменьшения ёмкости батареи. «Мы знаем, что некоторые из вас чувствуют, что Apple подвела вас. Мы приносим свои извинения» – говорится в тексте сообщения. При этом, в компании уверяют, что в данной ситуации было много недоразумений и в Apple не предпринимали никаких шагов, чтобы умышленно сократить срок службы своих продуктов и ухудшить их работу для повышения продаж новых устройств.  В Apple ссылаются на химическое старение аккумуляторов, которые со временем становятся менее эффективными. «Химически устаревшая батарея также становится менее способной обеспечивать пиковые нагрузки энергии, особенно при низком заряде, что может привести к неожиданному выключению устройства в некоторых ситуациях» – объясняют в компании. Для того, чтобы помочь пользователям узнать больше о перезаряжаемых аккумуляторах и факторах, которые влияют на их работу, на сайте Apple запустили специальную страницу с объяснениями.  Кроме этого, в Apple заявили о снижении стоимости замены аккумулятора без гарантии – c 79 до 29 долларов США – для пользователей iPhone 6 и более новых моделей. Поменять батарею со скидкой можно будет начиная с конца января и до декабря 2018 года, в компании обещают, что сделать это можно будет во всём мире. Все подробности по поводу замены компания обещает опубликовать на своём сайте в ближайшее время. Кроме этого, в начале 2018 года Apple обещает выпустить обновление для операционной системы iOS, которое должно дать пользователям больше информации о здоровье батареи iPhone, чтобы они могли проверить, влияет ли оно на производительность.

В Apple посилаються на хімічне старіння акумуляторів, які з часом стають менш ефективними. «Хімічно застаріла батарея також стає менш здатною забезпечувати пікові навантаження енергії, особливо при низькому заряді, що може призвести до несподіваного вимикання пристрою в деяких ситуаціях», – пояснюють в компанії. Для того, щоб допомогти користувачам дізнатися більше про перезаряджаються акумуляторів та фактори, які впливають на їх роботу, на сайті Apple запустили спеціальну сторінку з поясненнями.

Крім цього, в Apple заявили про зниження вартості заміни акумулятора без гарантії – з 79 до 29 доларів США – для користувачів iPhone 6 і більше нових моделей. Поміняти батарею зі знижкою можна буде починаючи з кінця січня до грудня 2018 року, у компанії обіцяють, що зробити це можна буде у всьому світі. Всі подробиці з приводу заміни компанія обіцяє опублікувати на своєму сайті найближчим часом. Крім цього, на початку 2018 року Apple обіцяє випустити оновлення для операційної системи iOS, яке має дати користувачам більше інформації про здоров’я батареї iPhone, щоб вони могли перевірити, чи впливає воно на продуктивність.