Південнокорейська компанія LG працює над власним аналогом згинального Galaxy X, передає The Investor з посиланням на джерела в галузі.

Правда, на відміну від Samsung веде розробку в інтересах Apple, для якої випуск революційного смартфона — питання честі і авторитету.

У доповіді стверджується, що LG займеться виробництвом не тільки згинальних дисплейних матриць, але і ряду інших компонентів. Не виключено, що корейці будуть виробляти і акумулятор, і навіть корпус майбутнього смартфона, оскільки вже набили руку, випускаючи модель LG G Flex.

З чуток, реліз згинального смартфона, виробленого зусиллями Apple і LG, орієнтовно відбудеться в 2020 році. До того моменту компанія з Купертіно планує інвестувати значну суму підприємство LG Innotex, що займається випуском OLED-матриць, відмовившись від послуг Samsung.

Раніше стало відомо, що Samsung Electronics готує до виходу згинальний смартфон Galaxy X. Новинка, ймовірно, стане продовжувачем ідей лінійки Galaxy Note, але при цьому додасть безліч унікальних особливостей. Ймовірний реліз пристрою, за чутками, намічений на вересень 2018 року.

Джерело: androidinsider.ru