Компанія Apple оновила умови своєї програми по випуску аксесуарів MFi (Made for iPhone) і дозволила стороннім виробникам випускати кілька нових продуктів.

Так, тепер сторонні компанії зможуть впроваджувати порти USB-C ліцензовані пристрою. Завдяки цьому виробники контролерів, акумуляторів і динаміків зможуть використовувати зарядку через порт USB-C і отримувати сертифікацію MFi. Разом з тим, існують і деякі обмеження. Зокрема, на відміну від Lightning, порти USB-C можна використовувати для наскрізної зарядки або синхронізувати iPhone. Так що випускати ліцензовані зарядні чохли для iPhone поки що не можна.

Також стороннім виробникам тепер дозволено створювати власні адаптери з інтерфейсу Lightning на 3,5-міліметровий звуковий роз’єм. Вони можуть бути корисними для власників старих навушників або зовнішніх динаміків з відповідним звуковим роз’ємом.

Проте оновлена специфікація MFi поки що не дозволяє стороннім компаніям випускати перехідники з Lightning на USB-C. Так що в разі необхідності власникам останніх моделей iPhone і ноутбуків MacBook належить купувати оригінальні кабелі Apple за ціною $25 або $35 (в залежності від довжини).

Джерело: The Verge