Навушники Apple AirPods, які компанія анонсувала декілька місяців тому, нещодавно надійшли у продаж і навіть встигли потрапити в руки команди iFixit. Однією з найбільш цікавих деталей, на яку чекали від розбирання, була ємність акумулятора. Як виявилося, всередині кожного навушника AirPods встановлено джерело живлення, ємність якого відповідає приблизно 1% акумулятора iPhone 7. Команда ентузіастів також заявила, що навушники не можна відремонтувати або утилізувати через занадто маленького корпусу.

Різниця між лівим і правим навушником полягає лише у номері моделі — «залізо» у них однакове. Для «хірургічного втручання» фахівці iFixit використовували ніж, щоб розкрити пластик. Apple AirPods також просканували під рентгенівськими променями. На отриманому знімку видно, що комплектуючі заповнюють майже весь вільний простір. Усередині корпусу також виявили антену і сліди поганої пайки компонентів. За чутками, вони були причиною перенесення дати випуску AirPods в продаж.
Фахівці також розібрали док-станцію для AirPods і виявили всередині акумулятор на 1,52 Вт⋅ч. Цього вистачить, щоб вісім разів зарядити навушники.
У підсумку Apple AirPods отримали 0 балів з 10 можливих, що свідчить про неможливість полагодити навушники своїми силами.