В даний час фахівці компанії Google активно працюють над новою версією мобільної операційної системи Android. Джерела, обізнані з ситуацією, вже розповіли про те, які нововведення слід очікувати користувачам при виході ОС Android P.

Одним із нововведень стане вбудована підтримка виїмки, що з’явилася у верхній частині дисплея iPhone X. Тепер таке дизайнерське рішення може з’явитися і на Android-смартфонах. Поки що така можливість реалізована лише в самому iPhone X і Essential Phone, хоча деякі інші виробники смартфонів також працюють над апаратами з виїмкою. Ці пристрої повинні з’явитися на ринку вже в поточному році.

Разом з тим, в Android P з’явиться більш глибока інтеграція віртуального помічника Google Assistant. Розробники сторонніх додатків зможуть впроваджувати підтримку асистента в свої продукти. За даними джерел, Google планувала впровадити пошукову панель з помічником в домашній екран Android, але ці зміни не вдасться закінчити в цьому році.

Також повідомляється, що нова версія мобільної операційної системи Android буде відрізнятися покращеною автономністю і підтримкою нових дизайнів пристроїв, наприклад, з декількома дисплеями чи гнучкими екранами. Крім того, планується поліпшити зовнішній вигляд.

Розроблювана версія Android фігурує всередині компанії під кодовою назвою Pistachio Ice Cream. Але релізна версія, швидше за все, отримає іншу назву.

Джерело: bloomberg