З випуском ювілейного смартфона iPhone X компанія Apple ініціювала підвищення цін для свого флагманського пристрою. І попит на цю модель виявився не дуже високим. На думку аналітиків TrendForce, в цьому році продажі смартфонів Apple в кількісному вираженні не збільшаться порівняно з минулим роком. При цьому передбачається, що компанія змінить свою цінову стратегію, щоб відповісти на тиск з боку Android-смартфонів в цілому і китайських брендів зокрема.

З цією метою Apple виведе на ринок три моделі смартфонів. Дві новинки стануть преміальними пристроями, оснащеними AMOLED дисплеями. Ще одна версія з LCD дисплеєм буде більш доступним рішенням. Всі три апарати отримають підтримку функції FaceID.

Слід зазначити, що «більш доступне» рішення буде не зовсім доступним в традиційному розумінні цього терміна стосовно смартфонів. Враховуючи, що в новинці буде застосовуватися більш великий 6,1-дюймовий LCD дисплей, ніж у iPhone 8, ціна нової версії також трохи збільшиться і буде перебувати в діапазоні $700-$750. Так, тепер ціна самого доступного iPhone складе від $700. Ця версія надійде в масове виробництво трохи пізніше своїх більш дорогих побратимів – в середині вересня. AMOLED-версії перейшли на стадію виробництва в кінці липня.

Преміальні версії iPhone модельного ряду 2018 року отримають AMOLED дисплеї діагоналлю 5,8 та 6,5 дюйма. При цьому 5,8-дюймова модель буде коштувати дешевше торішнього iPhone X – близько $900-$950. У той же час топова 6,5-дюймова версія отримає цінник на рівні $1000, як мінімум для модифікації з мінімальною місткістю сховища. Нові iPhone отримають підтримку стилуса Apple Pencil.

Передбачається, що найбільш доступний 6,1-дюймовий iPhone стане масовою моделлю цього року. На її частку припадає близько половини всіх виробничих замовлень. Також очікується, що ця модель отримає версію з підтримкою двох SIM-карт. Ймовірно, вона стане ексклюзивом для Китаю.

Джерело: gsmarena