Перевезення даних у вантажівках займе менше часу, ніж передача по інтернету.

Amazon побудувала одну з найбільших у світі комп’ютерних мереж, однак запропонований нею спосіб передачі даних викликає подив. В ході щорічної конференції для клієнтів в Лас-Вегасі, представники компанії повідомили про плани використовувати для доставки інформації з дата-центрів в своє хмарне сховище вантажівки.
Як вважають в Amazon, швидкість передачі даних по інтернету недостатньо висока, і швидше буде скористатися вантажною машиною. Безпосередньо у виставковому залі, де проходила конференція, був представлений спеціальний вантажівка Snowmobile, здатний вмістити 5 петабайт інформації.
Машина буде під’їжджати до офісів клієнтів, забирати дані і відвозити їх прямо в Amazon, де вони будуть завантажуватися в хмарне сховище Amazon Web Services (AWS). Весь процес займе набагато менше часу, ніж якщо б інформація передавалася за допомогою інтернету, повідомляє The Wall Street Journal. Десять Snowmobile зможуть перевезти один ексабайт інформації менше, ніж за 6 місяців. Передача такої кількості даних за допомогою Мережі зайняла б близько 26 років.
Вартість вантажівок не розкривається. Тим не менш, за словами глави AWS Енді Джессі (Andy Jassy), у розпорядженні компанії вже є кілька Snowmobile, що використовуються клієнтами.