Всім привіт !

Сьогодні розповім про плагіні, який дозволить вам прямо зі своєї адмін-панелі wordpress, відправляти нові статті на індексування в пошук Яндекс і Google. На даний плагін я натрапив випадково, коли шукав цікаві плагіни, присвячені Яндексу. Виявляється у плагіна — Addurilka нуль установок, тобто його ще ніхто не встановлював, я перший виходить.

Справа в тому, що плагін ще дуже молодий і про нього ще мало хто знає, тому я і вирішив розповісти про нього, думаю найближчим часом він стане більш затребуваним. Отже, встановити плагін Addurilka ви зможете прямо з своєї адмін-панелі wordpress. Для цього перейдіть по вкладці: Плагіни — Додати новий введіть назву плагіна в форму пошуку, натисніть Enter, встановіть і активуйте відкрився плагін.

Після установки і активації плагіна, у вас вгорі панелі wordpress з’явиться нова вкладка —Аддурилка.

Як користуватися плагіном ?

Наведіть курсор миші на вкладку Аддурилка і у вас відкриються вкладки — Перевірити посилання і Відправити посилання.

Щоб надіслати посилання на індексацію, тиснете на вкладку Яндекс або Google, потім у вас відкриється сторінка в новому вікні браузера, де потрібно буде вставити посилання в спеціальне поле і натиснути на кнопку відправити або додати.

Щоб перевірити ваші посилання, потрапила вона в пошук або немає, то просто введіть URL посилання в пошук Яндекс або Google і натисніть Знайти, якщо посилання проіндексована, то ваша запис або сторінка здасться в пошуку. На цьому у мене все, я сподіваюся ви всі зрозуміли, вдалого вам просування і до нових зустрічей !