Передача даних відбувається за технологією EDGE. Крім цього, оператор істотно поліпшив якість передачі голосу на цій ділянці метро.

«Також у пасажирів «зеленої» гілки з’явилася можливість користуватися інтернетом в перегонах між станціями «Палац спорту» – «Золоті ворота» – «Львівська брама», — повідомили в Vodafone. Раніше мобільний інтернет працював лише на самих станціях.

На сьогоднішній день нова мережа охоплює 16 станцій та перегони між ними. Це станції та тунелі «червоної» лінії від «Нивок» до «Дніпра», пересадочні станції «Майдан Незалежності», «Золоті ворота», «площі Льва Толстого», «Палац спорту», а також станції «синьої лінії – «Палац Україна» та «Олімпійська».

За планами метрополітену, 2G-мережа повинна покрити всю його підземну частину – і станції, і прогони. Її будує ТОВ «ЕСУ» — компанія, яка виграла тендер київського метрополітену в 2012 році. Саме будівництво мережі почалося в 2014 році, а в 2015 році запустили інтернет на станціях червоної гілки і пересадочних станціях. Користуються мережею всі три оператори, хоча послуги на ній запускають в різний час.